Wspólne śpiewanie piosenek żołnierskich i pieśni patriotycznych – 11 listopada 2018 – Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim

Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego świętuje 100-lecie odzyskania niepodległości przy wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych i piosenek żołnierskich – 11 listopada 2018 o godz.16.00.

Tradycyjnie będziemy śpiewać z pomocą śpiewnika i akompaniamentu. W tym roku zaprosiliśmy Katarzynę Moryś-Pałubę założycielkę zespołu Jedyne Takie Trio. Spotkanie wypełnią znane pieśni patriotyczne, które nieodłącznie kojarzą się z walką o odzyskanie niepodległości oraz piosenki, które towarzyszyły żołnierzom podczas walki.

Zapraszamy do Czytelni, Aleksandrów łódzki, Plac Kościuszki 12.

Czcionki

Dziękujemy za wypełnienie

Kod do Legimi zostanie wysłany na podany adres e-mail w terminie 7 dni.
Po otrzymaniu kodu, dostęp do książek na stronie Legimi)

Dziękujemy za wypełnienie

Kod do Legimi zostanie wysłany na podany adres e-mail w terminie 7 dni.
Po otrzymaniu kodu, dostęp do książek na stronie Legimi)