Legimi

Abonament Legimi za darmo dla mieszkańców gminy Aleksandrów Łódzki

Do akcji może przystąpić każdy, kto jest mieszkańcem gminy Aleksandrów Łódzki  oraz wszyscy dotychczasowi czytelnicy Biblioteki (bez względu na miejsce zamieszkania). Jak to zrobić?

Należy zarejestrować się w Bibliotece Głównej (pl. Kościuszki 12 w Aleksandrowie Łódzkim). Do rejestracji potrzebny jest dokument tożsamości, osoby niepełnoletnie muszą zarejestrować się z rodzicem. Rejestracja jest prosta i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Po dopełnieniu wszystkich formalności nowy czytelnik otrzyma specjalny kod.

Osoby już zarejestrowane w Bibliotece i chcące otrzymać nowy kod mogą zrobić to mailowo. Z adresu, jaki podany został podczas rejestracji należy wysłać do nas (alebib@o2.pl) prośbę o nowy kod, podając w treści maila numer karty czytelnika. Nowy kod zostanie wysłany do czytelnika w terminie do 7 dni, Co ważne, jednemu czytelnikowi przysługuje tylko jeden kod w miesiącu kalendarzowym.

Kod pozwala na dostęp do zasobów Legimi przez 30 dni. Co ważne, należy go aktywować w określonym czasie – kod nieaktywowany we wskazanym terminie wygasa! Po upływie 30 dni można zwrócić się do nas z prośbą o wydanie nowego kodu i przedłużenie tym samym dostępu o nowe 30 dni.

Przed korzystaniem z Legimi każdy czytelnik musi się zarejestrować na stronie Legimi. Po założeniu konta, kod otrzymany od biblioteki należy aktywować na stronie www.legimi.pl/lodzkie/ Szczegóły będą podane w mailu, lub podczas rejestracji. Od tej chwili śmiało można oddać się pasji czytania 🙂 !

Z Legimi można korzystać na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych, ułatwia to specjalna aplikacja. Z Legimi można korzystać również na większości urządzeń Kindle, szczegóły na tej stronie (link).

Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.legimi.pl Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem akcji.

UWAGA! Liczba kodów, które możemy wydać w miesiącu, jest ograniczona.