Ruszamy z akcją Aleksandrów czyta w domu!

Potrzebujemy jeszcze nieco czasu, żeby móc się dla Was otworzyć, ale już dziś dajemy Wam dostęp do 60 tysięcy e-booków Legimi! Liczba kodów, które możemy wydać w miesiącu jest ograniczona, więc nie warto zwlekać!

Do akcji może przystąpić każdy, kto jest mieszkańcem gminy Aleksandrów Łódzki  oraz wszyscy dotychczasowi czytelnicy Biblioteki (bez względu na miejsce zamieszkania). Jak to zrobić?

Należy kliknąć zakładkę „skorzystaj” i „zapisz się do biblioteki”. Formularz należy wypełnić starannie podając prawdziwe dane – będziemy je weryfikować w ewidencji mieszkańców Urzędu Gminy. Jeśli wszystko będzie w porządku, w ciągu 7 dni na podany adres e-mail prześlemy specjalny kod, który pozwala na dostęp do zasobów Legimi przez 30 dni. Co ważne, należy go aktywować w określonym czasie – kod nieaktywowany we wskazanym terminie wygasa!

Przed korzystaniem z Legimi każdy czytelnik musi się zarejestrować na stronie Legimi. Po założeniu konta, kod otrzymany od biblioteki należy aktywować na stronie https://www.legimi.pl/aleksandrowlodzki/ Od tej chwili śmiało można oddać się pasji czytania 🙂 !

Z Legimi można korzystać na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych, ułatwia to specjalna aplikacji. Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.legimi.pl Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem akcji.

Po upływie 30 dni dostęp można przedłużyć.

Z adresu, jaki podany został podczas rejestracji należy wysłać do nas (alebib@o2.pl) prośbę o nowy kod, podając w treści maila  numer karty czytelnika.