Zamykamy rok akademicki 2019/2020! – Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim

Zamykamy rok akademicki 2019/2020!

Smutno mi poinformować Państwa, że zamykamy działalność Uniwersytetu w tym roku akademickim.
Jak sytuacja pozwoli nowy semestr zaczniemy w październiku 2020 r.
Zajęcia dodatkowe rozpoczniemy jak tylko to będzie możliwe. Będę kontaktowała się z każdym indywidualnie. Proszę nie dokonywać żadnych wpłat na konto Uniwersytetu. Sprawy finansowe i rozliczenia zostawmy na razie w spokoju. Jeżeli zaistnieje taka konieczność zwrócimy pieniądze wpłacone za zajęcia dodatkowe.

Wiem, że bardzo ważne są spotkania, rozmowy bezpośrednie ale skoro się nie daje musimy sobie z tym radzić. Jeżeli odczuwacie potrzebę porozmawiania nie tylko z fachowcami (telefony do psychologów podałam w gazecie) dzwońcie do siebie, gadajcie o wszystkim byle nie o epidemii. Możecie dzwonić też do mnie tel. 609 190 211
Cały czas staram się robić wszystko abyście byli aktywni. Zaglądajcie na stronę Biblioteki! Tu znajdziecie kolejne wykłady, filmy z różnych dziedzin nauki, sztuki, życia.

Jak możecie wychodźcie z domów! To zdrowsze od domowego więzienia! Należy tylko rozsądnie traktować takie wyjścia.Nic lepiej nie działa na naszą zdrowotność niż kontakt z przyrodą. A jeżeli boicie się to chociaż popodglądajcie przyrodę w Internecie (szczegóły w “Aktywność bez wychodzenia z domu”)

pozdrawiam Elka Grochulska

 

 

 

Czcionki
Kontrast

Dziękujemy za wypełnienie

Kod do Legimi zostanie wysłany na podany adres e-mail w terminie 7 dni.
Po otrzymaniu kodu, dostęp do książek na stronie Legimi)

Dziękujemy za wypełnienie

Kod do Legimi zostanie wysłany na podany adres e-mail w terminie 7 dni.
Po otrzymaniu kodu, dostęp do książek na stronie Legimi)