Rok akademicki 2020/2021 za nami

Szanowni Państwo, Słuchacze UTW

Zakończyliśmy rok akademicki 2020/2021 r. To był dla nas wszystkich trudny czas.  Nie mogliśmy się spotykać, przekazywać wrażeń, energii, sympatii. Ale nie wszystko było negatywne. Najważniejsze, że nasz Uniwersytet przetrwał próbę czasu, działał dalej – choć najczęściej w Internecie. Paradoksalnie dzięki temu wysłuchaliście dużo więcej wykładów niż gdyby to miało miejsce w sali.

Od listopada 2020 do 26.06.2021 były to 34 wykłady! Ze znakomitymi osobowościami, z interesującymi naukowcami, artystami, pasjonatami. Poznaliście (niestety tylko przez ekran monitora) wiele nowych twarzy. Myślę, że w nowym roku akademickim będzie okazja spotkać te osoby w realnym świecie.

Jak będzie? Trudno powiedzieć. Mam nadzieję, że w październiku zaczniemy nowy rok akademicki w sali wykładowej. A dodatkowe zajęcia, na które tak niecierpliwie czekacie ruszą pełną parą. Trzymam też kciuki za szybki remont naszego pomieszczenia przy ul. Waryńskiego.

Życzę wszystkim cudownych, słonecznych, aktywnych wakacji. Szykujcie siły do nowego roku akademickiego! Korzystajcie z bogatej letniej oferty kulturalnej gminy. I do zobaczenia w świecie gdzie niekoniecznie trzeba mieć dostęp do Internetu, aby ciekawie spędzić czas.

Elka Grochulska