Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

logotyp narodowego programu rozwoju czytelnictwa

Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim otrzymała dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

W konkursie ogłoszonym jako „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0” w 2021 roku otrzymaliśmy 12 500 zł.

Wśród zakupów dokonywanych przez naszą Bibliotekę znajdują się książki, które już niedługo będą trafiały na nasze półki. Poznacie je po specjalnych pieczątkach umieszczonych na stronie tytułowej.

Więcej informacji o Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa znajdziecie tutaj (link).