SPOTKANIE ODWOŁANE

„Dziewięć miesięcy Gdzie Indziej: Australia i Azja” – spotkanie z podróżnikami Patrycją i Łukaszem Śledzieckimi

Z przykrością informujemy, że w związku z zarządzeniem nr 47/2020 Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego spotkanie z podróżnikami Patrycją i Łukaszem Śledzieckimi “Dziewięć miesięcy Gdzie Indziej: Australia i Azja”, które miało odbyć się 13.03.2020 r. o godz. 17:00 zostaje odwołane.

Już trzy tygodnie po ślubie wyruszyli w dziewięciomiesięczną podróż. Przemierzyli autostopem Australię, wspinali się na indonezyjskie wulkany i szukali dzikich zwierząt na Borneo. W Tajlandii i Indiach degustowali lokalne potrawy, zaś w Wietnamie raczyli się samogonem z karczocha. 269 dni z dala od domu, 10 krajów, tysiące przygód i jeden wypadek na motorze. Podczas spotkania opowiedzą o życiu w drodze, świadomym podróżowaniu oraz spotkaniu z nosaczami!
W podróży starali się odwiedzać również miejsca nieoczywiste. W Australii dotarli do Dwóch Skał – miasteczka, w którym przez kilka lat mieszkał i tworzył Jacek Kaczmarski. W Indiach trafili do szkoły, w której uczył się młody Freddie Mercury.
Patrycja Śledziecka de domo Polek – skawinianka, autostopowiczka, aktorka Teatru Maska. Uwielbia długie podróże, Marka Aureliusza oraz ziemniaki. Przemierza świat ze swoim ukulele w poszukiwaniu przygód i dzikich zwierząt.
Łukasz Śledziecki – antropolog, socjolog, pielgrzym, początkujący podróżnik. Wychowany w Warszawie, jednak najlepiej czuje się, gdy wyrusza gdzie indziej. W 2015 poszedł pieszo z Polski do Santiago de Compostela szlakiem świętego Jakuba. W wolnych chwilach biega za piłką i czyta książki.
Zapraszamy