Spotkajmy się z królową polskich seriali – Iloną Łepkowską!

plakat promujący spotkanie z Iloną Łepkowską
Co łączy Barbarę Mostowiak, króla Kazimierza Wielkiego i doktora Jakuba Burskiego? Wszystkie te postacie (oraz setki innych!) stworzyła Ilona Łepkowska.
Chociaż ukończyła studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, od prawie 40 lat pisze scenariusze do największych polskich produkcji serialowych. Codziennie przed telewizorami miliony widzów śledzą losy bohaterów Ilony Łepkowskiej! Zna je każdy – „Klan”, „Na dobre i złe”, „Barwy szczęścia”, „M jak miłość”, czy nawet część „Korony królów”.
Ma na koncie wiele scenariuszy filmowych, do najpopularniejszych można zaliczyć „Och, Karol” i „Och, Karol 2”, wszystkie części komedii „Kogel-mogel” , czy „Nigdy w życiu!”. Jest również autorką kilku książek.
Spotkanie poprowadzi Monika Mularska-Kucharek, Prezes Łódzkiej Akademii Kobiecości. Doktor socjologii, terapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, wykładowca akademicki.
Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2021 r. o godz. 11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim. Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania w Bibliotece Głównej (pl. Kościuszki 12)