Spotkanie autorskie z Panią Zofią Stanecką

W czwartek, 15 czerwca Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim zaprosiła najmłodszych na bardzo ciekawe spotkanie z Panią Zofią Stanecką, pisarką dziecięcą, autorką cieszącej się ogromną sympatią w naszej Bibliotece Basi, książek z serii Tuli Tuli… i wielu innych opowiadań.  Spotkanie odbyło się w Aleksandrowskim Centrum Kultury. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca pisarza, gdzie pracuje Pani Zofia  i ile czasu zajmuje Jej wymyślenie jednej  historii oraz jej spisanie. Uczestnicy spotkania sami mogli poczuć się pisarzami, wymyślając razem z naszym gościem swojego bohatera i tworząc krótką historię z nim w roli głównej. Pomysłowość i kreatywność dzieci nie znała granic! Nie zabrakło oczywiście czasu na pytania od publiczności, autografy i wspólne zdjęcia.