Spotkanie z Moniką Mularską-Kucharek

Grafika promująca spotkanie z Moniką Mularską-Kucharek
Pamiętacie jak pisaliśmy, że w kwietniu będzie się u nas sporo działo? Nie przesadziliśmy 🙂 Dopiero co w miniony piątek odbył się u nas wernisaż prac plastycznych, a my już chcemy Wam przypomnieć o kolejnym wydarzeniu, które będzie miało miejsce w tym tygodniu.
Jak żyć pełnią życia i odnaleźć nadzieję? Czym jest poezjoterapia? Czy może być ona pomocna w odnalezieniu szczęścia i zrozumienia w trudnych chwilach?
O tym wszystkim będziecie mogli przekonać się podczas spotkania, które odbędzie się 12.04.2024 r. o godz. 18:00 w Aleksandrowskim Centrum Kultury. Bohaterką spotkania będzie pani Monika Mularska-Kucharek – doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii; autorka książek na temat rozwoju osobistego, psychologii pozytywnej, jakości życia; poetka; ekspertka ds. rozwoju osobistego osób dojrzałych; trenerka biznesu; terapeutka; prezeska Fundacji „Łódzka Akademia Kobiecości”; właścicielka firmy szkoleniowej ART OF TRAINING; wykładowczyni akademicka oraz członkini Łódzkiej Rady Pożytku Publicznego. Pani Monika w wolnych chwilach pisze także wiersze terapeutyczne. Prawdziwy „człowieka – orkiestra”.