Wspólne śpiewanie piosenek żołnierskich i pieśni patriotycznych - 11 listopada 2018 - Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim

Wspólne śpiewanie piosenek żołnierskich i pieśni patriotycznych – 11 listopada 2018

Wspólne śpiewanie piosenek żołnierskich i pieśni patriotycznych - 11 listopada 2018 1
Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego świętuje 100-lecie odzyskania niepodległości przy wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych i piosenek żołnierskich – 11 listopada 2018 o godz.16.00.

Tradycyjnie będziemy śpiewać z pomocą śpiewnika i akompaniamentu. W tym roku zaprosiliśmy Katarzynę Moryś-Pałubę założycielkę zespołu Jedyne Takie Trio. Spotkanie wypełnią znane pieśni patriotyczne, które nieodłącznie kojarzą się z walką o odzyskanie niepodległości oraz piosenki, które towarzyszyły żołnierzom podczas walki.

Zapraszamy do Czytelni, Aleksandrów łódzki, Plac Kościuszki 12.

Wspólne śpiewanie piosenek żołnierskich i pieśni patriotycznych - 11 listopada 2018 2
Czcionki