Wystawa malarstwa 31 marca 2023

„Zwierzęta podmorskich głębin” taki tytuł ma kolejna wystawa malarstwa, którą będziemy prezentować w  Aleksandrowskim Centrum Kultury.
Swoje wielkoformatowe obrazy pokaże Anna Natalia Gawrysiak, zgierzanka, od kilku lat malująca amatorsko pod okiem Mirosława Łuczaka  w MDK Stary Młyn w Zgierzu.
Obrazy prezentowane na wystawie opowiadają o jej widzeniu piękna – przedstawia je tu w postaciach morskich zwierząt, w stylu realistycznym z odrobiną ekspresji.
Anna Natalia Gawrysiak współpracuje z grupą Dark Side of Art, bierze też udział w wystawach zbiorowych grupy artystycznej „Bohema piątego stopnia”.
Wernisaż 31 marca 2023 o godz.18.00 w ACK ul. Waryńskiego 22. Wstęp wolny. Zapraszamy.
Oprawę muzyczną wydarzenia przygotują zaprzyjaźnieni z artystką muzycy: Natalia Chmielarska, Bartek Dżuraj oraz Darek „Dziki” Karwowski.