Wystawa malarstwa: 6 ART GRUPA TWÓRCZA

Zapraszamy na wystawę, na której będzie można obejrzeć obrazy artystek tworzących GRUPĘ TWÓRCZĄ 6 ART. Malarki należą do łódzkiego oddziału Związku Polskich Artystów Plastyków. W piątek 17. listopada o godzinie 18:00 w Aleksandrowskim Centrum Kultury zaprezentowana zostanie ich twórczość. Różne techniki oraz rozmaita tematyka – tego mogą spodziewać się odwiedzający wystawę, bowiem takie założenie inspiruje grupę 6 ART, którą tworzą: Maria Jolanta Jarzyna, Bożenna Niewinowska, Renata Alicja Sobczak, Alicja Śmiszkiewicz-Skwarska oraz Krystyna Zarzycka.

Muzycznym akcentem wydarzenia będzie koncert duetu „Rena & Lucjan”. Szykuje się zatem prawdziwa artystyczna uczta. Zapraszamy zatem do wspólnego obcowania ze sztuką.