Były Mikołaje, teraz czas na zające

grafika promująca warsztaty

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowaliśmy dla Was świąteczne warsztaty malowania na drewnie. Są dwa terminy do wyboru: 9. lub 16. marca w godzinach 12:00-15:00. Tym razem, na wcześniej wyciętych drewnianych półproduktach będziecie mogli namalować wielkanocnego zajączka, który ozdobi Wasz dom. Zajęcia odbędą się w Aleksandrowskim Centrum Kultury. Poprowadzi je Bogna Stępień z „Zagrody plastycznej”, która w ACK odpowiada za zajęcia malarstwa i rysunku oraz rzeźby. Liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązują zapisy. Koszt warsztatów to 60 zł. Zgłoszenia telefonicznie pod nr tel.: 42 616 65 66, mailowo – poprzez wysłanie imienia, nazwiska, daty warsztatów oraz numeru telefonu na adres: ack@alebiblioteka.pl lub osobiście w Aleksandrowskim Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Więcej szczegółów w regulaminie: